Sada zábradlí PS 500/501 (nerez)

Robustní stavebnicová sada zábradlí z kvalitní nerezové oceli. Odolná proti povětrnostním vlivům - lze ji použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Jedna sada má délku 1500 mm. Monzáž do podlany, nebo do stěny.

Montáž zábradlí
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
17.7.2024 17.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Do 3 týdnů od objednávky Do 3 týdnů od objednávky Zvolte variantu
Kód: 870/MON 870/MON2 Zvolte variantu
8 387 Kč 8 966 Kč od 8 387 Kč 6 931,40 Kč bez DPH 7 409,92 Kč bez DPH od 6 931,40 Kč bez DPH
Kategorie: Sady zábradlí

Robustní a trvanlivé

Tato sada zábradlí o délce 1500 mm je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli typu V2A (DIN 1.4301) - ta vyniká svou odolností proti korozi a povětrnostním vlivům. To znamená, že mimo použití v interiéru je také výbornou volbou pro balkony, terasy nebo jakékoliv jiné venkovní prostory, kde je zábradlí potřeba.

Sada je mimo svůj prémiový materiál, také velice elegantní a designově vydařená. Jako výplň slouží nerezové pruty o průměru 10 mm a madlo o průměru 42,4 mm zajistí pohodlný a příjemný úchop při každém použití. Lze ji také montovat jak do podlahy, tak do stěny (podle zvolené konfigurace).

Výška zábradlí (horní části madla) při montáži jak do podlahy, tak do stěny je nastavitelná mezi 950 - 1020 mm od podlahy.

Jednoduchá a intuitivní instalace

Instalace je jednoduchá a zvládnete ji do pár hodin - stačí se držet přiloženého montážního návodu (který také naleznete v kartě "Související soubory" u tohoto produktu ve formátu PDF).

Sada obsahuje šestihranné vruty pro montáž sloupků do dřeva, pro montáž do betonu je potřeba samostatně přikoupit kotvy pro velká zatížení - ty můžete objednat ZDE. Každá sada obsahuje dva sloupky. Pokud budete volit montáž do stěny, jsou potřeba 2 tyto kotvy na sloupek - 2 balení po dvou kotvách na jednu sadu zábradlí. Pokud však instalujete zábradlí do betonové podlahy, je potřeba použít 3 kotvy na sloupek - 3 balení po dvou kotvách na jednu sadu zábradlí.

Součástí sady jsou také spojovací prvky pro ROVNÉ napojení další sady zábradlí (prodloužení), pro napojení v rozích je třeba zakoupit spojovací rohovou sadu, jejíž úhel lze individuálně nastavit - tu můžete objednat ZDE.

K montáži budete potřebovat následující nářadí: vrtačku s 3 mm vrtákem (který je určený pro vrtání do nerezové oceli), důlčík pro usnadnění vrtání do madla, sadu imbusových klíčů, vodováhu, dvousložkové lepidlo, závitník M4 (pro vytvoření závitu ve vyvrtaném madlu) a v případě zkracování také pilku na železo s listem vhodným k řezání nerezové oceli (nedoporučujeme flexu).

 

Kolik sad objednat?

Je to jednoduché, každá sada obsahuje dva sloupky a madlo o délce 1500 mm. Pokud tedy potřebujete méně než 1500 mm, objednáte si jednu sadu a tu dle vaší stavební situace zkrátíte (podle toho také rozmístíte sloupky - více v montážním návodu).

Pokud potřebujete například 4200 mm objednáte si tři sady a opět zkrátíte podle potřeby.

Je třeba upozornit, že pokud budete zábradlí zatáčet (rohovou spojkou), je kvůli stabilitě důležité za zatáčkou vždy začít další sadou (sloupkem).

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Nerezové díly nesmí přijít do kontaktu se železem nebo ocelí. Pokud se na povrchu bude hromadit kovový prach, může to ve venkovních podmínkách vést ke vzniku rezavých skvrn. Nepoužívejte ani pilové kotouče a listy, které byly dříve použity k řezání oceli!

 

 

Technické specifikace:

  • délka madla: 1500 mm
  • materiál: nerezová ocel V2A (DIN 1.4301)
  • průměr madla: 42,4 mm
  • výplň: nerezové pruty o průměru 10 mm
  • výška zábradlí: nastavitelná mezi 950 - 1020 mm
  • spojovací materiál pro rovné napojení další sady: ano, součástí
  • spojovací materiál pro rohové napojení další sady: nutno objednat ZDE
  • kotvící vruty do dřeva: ano, součástí
  • kotvy do betonu pro vysoké zatížení: nutno objednat ZDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu