Informace o dopravě a platbě

Doprava

 • Přepravní služba

  Dopravu zajišťuje přepravní služba DHL. Cena dopravy je vypočítána podle vámi zvoleného zboží a není odvislá od místa, kam se zboží doručuje. Zboží doručujeme po celé ČR a doručení (od expedice z našeho skladu) trvá zpravidla 1 - 2 pracovní dny.
  Služba běžně nefunguje o víkendech, ale lze se za příplatek individuálně domluvit na závozu mimo pracovní dny.
  V poznámce k objednávce lze uvést datum, kdy si přejete, aby bylo zboží doručeno (pokud například v místě běžně nejste). Informaci předáme dopravci a z našich zkušeností se naprostá většina objednávek doručí v požadovaném datu.

 

 • Osobní vyzvednutí

  Zboží si také můžete vyzvednout na našem skladě v Boskovicích: Jiráskova 1235/2, 680 01 Boskovice - Navigovat>>
  Je třeba nejdříve počkat na telefonát od našeho skladníka o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Pokud máte pochybnosti o tom, zda se zboží do vašeho auta či dodávky vejde, doporučujeme se poradit o rozměrech balení na čísle: +420 603 198 144

 


 

Platba

 

 • Dobírkou

  Zboží můžete zaplatit dopravci při předání. DHL přijímá jak hotovost, tak platební karty.

 

 • Převodem

  Peníze nám můžete zaslat přímo na náš bankovní účet uvedený v objednávce. Objednávku začneme kompletovat jakmile obdržíme celou částku na náš účet

 

 • Skrze platební bránu ComGate

  Můžete také zaplatit pomocí platební karty, Apple Pay, Google Pay a různými dalšími způsoby, které jsou v košíku zobrazeny. Využít můžete například opožděné platby, kdy my peníze obdržíme okamžitě, ale vy platíte až za určitou dobu.

 

 

Zpět do obchodu