DOLLE BARCELONA

MAX VÝŠKA:291,2 CM
MIN OTVOR:150x150 CM
ŠÍŘKA:140 CM
MATERIÁL:Bukový multiplex

Poznámka: Uvedené hodnoty se mohou v závislosti na zvolené konfiguraci lišit. Před objednáním si prosím projděte níže podrobněji rozepsanou rekapitulaci.

 

 

S DOLLE NEŠLÁPNETE VEDLE

Německá firma DOLLE vyrábí schody již přes 70 let a exportuje je do celého světa. Špičková kvalita, chytrá řešení a nadčasový design jsou charakteristickými znaky každého jejich výrobku. Více>>

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Do 3 týdnů od objednávky
Kód: 3970670
22 299 Kč 18 428,93 Kč bez DPH
Kategorie: Točité schody
? Maximální výška: 291
Minimální délka otvoru: 150
Minimální šířka otvoru: 150
Materiál nášlapu: Bukový multiplex

Točité schody DOLLE BARCELONA

Točité schodiště firmy DOLLE je ideálním produktem do míst, kde je potřeba šetřit prostorem. Jsou totiž díky svému designu a konstrukci prostorově úsporné, ale zároveň pohodlné a bezpečné.
Nášlapy vyráběné z bukového multiplexu se krásně doplňují s šedou kovovou konstrukcí. Schodiště Barcelona lze bez problému namontovat jak do čtvercového tak do kruhového stavebního otvoru. Pro docílení požadované výšky lze převýšení jednotlivých nášlapů nastavit v rozmezí 20,8 - 22,4 cm. DOLLE Barcelona se standardně dodává se zábradlím.
Určitě Vás také potěší jednoduchá montáž, která se dá bez problémů zvládnout a nejsou k ní zapotřebí žádné speciální nástroje.

Minimální velikost stavebního otvoru je 150 x 150 cm.

  • Prostorově úsporné
  • Snadná montáž
  • Zábradlí součástí balení
  • Stabilní a bytelná konstrukce 
  • Výška podlaha – podlaha 13 převýšení (12 nášlapů) – pro výšky do 291,2 cm (převýšení 20,8-22,4 cm)
  • Atraktivní cena a kvalita
  • Podesta  trojúhelníková 56° (lze ji použít jak pro kruhové i čtvrcové otvory). Součástí dodávky je podesta i zábradlí na podestě

 


 

Výška: 291,2 cm
   
Nášlapy: Počet: 12 + podesta
  Síla: 35 mm
  buk multiplex
  lakované
   
Průměr: 140 cm
   
Kovové moduly: šedá (RAL 9006)
   
Zábradlí:  Ano (kovové)

 

 

  

Certifikát Výhradní dovozci DOLLE pro ČR
Poradenství Zaměříme a poradíme s výběrem
Montáž Montáž kdekoliv v ČR na požádání

 

Čtyři důvody proč volit stavebnicové schody DOLLE:

1. Ušetříte za zakázkovou výrobu Výroba
Stavebnicové schody jsou hotový výrobek, který je vyroben tak, aby byl flexibilní. Vy si tak schody sami upravíte podle vaší stavební situace. Díky tomu odpadají náklady na zakázkovou výrobu a vše s ní spojené. Stačí se s námi poradit a my vám vybereme modely, které k vám budou pasovat.
2. Ušetříte za montáž Montáž
Všechny naše schody jsou stavebnice, které lze poměrně jednoduše a bez potřeby speciálního nářadí namontovat. Ke každému modelu poskytujeme montážní návod, kterého se stačí držet a schody budete mít za jeden až dva dny namontovány. Vše potřebné k sestavení je součástí balení.
3. Rychlost Rychlost
Jelikož se jedná o typizované výrobky, čas potřebný k dodání se pohybuje pouze okolo tří týdnů. Schody vám přijdou rozmontované v několika krabicích a můžete se pustit do montáže. Používáme přepravní službu, která vám schody dodá kamkoliv po ČR. Lze se také domluvit na přesném datu doručení.
4. Servis a poradenství Servis
Jako výhradní dodavatel DOLLE pro ČR jsme v každodenním kontaktu s výrobcem. Proto pro vás dokážeme zajistit veškeré dodatečné informace a v případě jakéhokoliv problému ho rychle vyřešit. S DOLLE spolupracujeme již víc jak 18 let a za tu dobu se nám tento výrobce ověřil svojí vstřícností a spolehlivostí.

 

 

Montážní video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu