DOLLE GRAZ

MAX VÝŠKA:292 CM
MIN OTVOR:140x66 CM
ŠÍŘKA:58 CM
MATERIÁL:Bukový multiplex
 

 

KONFIGURÁTOR:
pro zobrazení ceny a vizualizaci vybrané konfigurace vyplňte všechny proměnné

S DOLLE NEŠLÁPNETE VEDLE

Německá firma DOLLE vyrábí schody již přes 70 let a exportuje je do celého světa. Špičková kvalita, chytrá řešení a nadčasový design jsou charakteristickými znaky každého jejich výrobku. Více>>

Můžeme doručit do:
13.8.2024
Možnosti doručení
Do 3 týdnů od objednávky
Kód: 111
21 169 Kč 17 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Modulové schody
? Maximální výška: 292
Minimální délka otvoru: 140
Minimální šířka otvoru: 66
Šířka schodiště: 58
Materiál nášlapu: Bukový multiplex

Maximální prostorová efektivita

Flexibilní schodiště DOLLE GRAZ je dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí využít každý centimetr svého prostoru. S šířkou pouhých 58 cm se tento elegantní výrobek snadno vejde do různých situací. Přichází v jednom balení, což zjednodušuje montáž.

Rozšiřte svůj prostor tím, že získáte přístup k dalším místnostem v patře nebo si vytvoříte nový úložný prostor.

Bezpečné a komfortní stoupaní

Vaše bezpečí je pro nás prioritou. Schodiště DOLLE GRAZ je navrženo s ohledem na maximální bezpečnost. Buďte si jisti, že každý nášlap poskytuje pevný a pohodlný zážitek. Navíc lze výšku nášlapu nastavit podle vašich potřeb, a to od 18,5 cm až do 22,5 cm.

Elegantní design a odolnost

Schodiště DOLLE GRAZ nejenže zajišťuje funkčnost, ale i elegantní vzhled. Lakované bukové multiplexové nášlapy a konstrukce v šedé barvě dodají vašemu prostoru šmrnc. Povrch je odolný proti poškrábání a snadno se udržuje čistý. Pokud instalujete schodiště s otočením o 1/4, využijete pouze 5 prvků zábradlí ze 6, které jsou součástí balení.

Certifikovaná kvalita

Schodiště DOLLE GRAZ splňuje veškeré evropské stavební normy. Je certifikováno pro maximální bodové zatížení 200 kg a celkové zatížení 560 kg. Zábradlí je schváleno pro horizontální zatížení 50 kg na metr. Investujte do kvality a bezpečnosti svého domova.

 

Maximální výška 292 CM 300 CM
Výška schodu 18,5 - 22,5 CM 19 - 25 CM
Materiál lakovaný buk (multiplex) lakovaný buk (multiplex)
Stavební otvor 140 x 66 CM 137 x 69 CM
Nášlapy
Počet 12
Síla 35 mm
Rozměr 120 - 210 mm (zešikmené k jedné straně)
Pochozí plocha 138 mm
Šířka nášlapu 58 CM
Šířka schodiště
Se zábradlím 580 mm
Bez zábradlí 580 mm
Dodatečné vybavení
Dětské zábrany lze objednat zde>>

  

Certifikát Výhradní dovozci DOLLE pro ČR
Poradenství Zaměříme a poradíme s výběrem
Montáž Montáž kdekoliv v ČR na požádání

 

Detailnější technické specifikace naleznete v kartě "Související soubory"

 

Čtyři důvody proč volit stavebnicové schody DOLLE:

1. Ušetříte za zakázkovou výrobu Výroba
Stavebnicové schody jsou hotový výrobek, který je vyroben tak, aby byl flexibilní. Vy si tak schody sami upravíte podle vaší stavební situace. Díky tomu odpadají náklady na zakázkovou výrobu a vše s ní spojené. Stačí se s námi poradit a my vám vybereme modely, které k vám budou pasovat.
2. Ušetříte za montáž Montáž
Všechny naše schody jsou stavebnice, které lze poměrně jednoduše a bez potřeby speciálního nářadí namontovat. Ke každému modelu poskytujeme montážní návod, kterého se stačí držet a schody budete mít za jeden až dva dny namontovány. Vše potřebné k sestavení je součástí balení.
3. Rychlost Rychlost
Jelikož se jedná o typizované výrobky, čas potřebný k dodání se pohybuje pouze okolo tří týdnů. Schody vám přijdou rozmontované v několika krabicích a můžete se pustit do montáže. Používáme přepravní službu, která vám schody dodá kamkoliv po ČR. Lze se také domluvit na přesném datu doručení.
4. Servis a poradenství Servis
Jako výhradní dodavatel DOLLE pro ČR jsme v každodenním kontaktu s výrobcem. Proto pro vás dokážeme zajistit veškeré dodatečné informace a v případě jakéhokoliv problému ho rychle vyřešit. S DOLLE spolupracujeme již víc jak 18 let a za tu dobu se nám tento výrobce ověřil svojí vstřícností a spolehlivostí.

 

 

Montážní video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu