Sada vstupního zábradlí PS 070/071 - 1 sloupek (hliník)

Maximalizujte funkčnost a styl vstupního prostoru s nerezovým zábradlím DOLLE, ideálním pro jakékoli použití: vnitřní i venkovní. S délkou madla 1 150 mm, které se dá dle potřeby zkrátit je tato sada snadno instalovatelná a přizpůsobitelná vaší stavební situaci. Tato sada obsahuje jeden sloupek a začátek zábradlí se uchycuje přímo do zdi.

Montáž zábradlí
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
19.7.2024 19.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Do 3 týdnů od objednávky Do 3 týdnů od objednávky Zvolte variantu
Kód: 921/MON 921/MON2 Zvolte variantu
2 759 Kč 3 118 Kč od 2 759 Kč 2 280,17 Kč bez DPH 2 576,86 Kč bez DPH od 2 280,17 Kč bez DPH
Kategorie: Zábradlí a madla

Pro proměnu vašeho vchodu přinášíme univerzální sadu zábradlí DOLLE z hliníku. Hodí se jak do interiérů, tak do exteriérů a díky jednoduché montáži do podlahy nebo do stěny se skvěle zapíše do jakéhokoli designového konceptu. S délkou madla 1 150 mm je možné sadu zkrácením přizpůsobit potřebám vašeho prostoru.

Sada je připravena k okamžité montáži a obsahuje všechny potřebné díly k sestavení. Okrouhlý sloupek zaručuje stabilní konstrukci zábradlí. Součástí balení jsou i koncové krytky madla a šrouby pro montáž do dřeva. Pro uchycení do betonu budete potřebovat speciální kotvy pro těžká zatížení, které jsou rovněž k dispozici v naší nabídce.

Jednoduchá a intuitivní instalace

Instalace je jednoduchá a zvládnete ji do pár hodin - stačí se držet přiloženého montážního návodu (který také naleznete v kartě "Související soubory" u tohoto produktu ve formátu PDF).

Sada obsahuje šestihranné vruty pro montáž sloupků do dřeva, pro montáž do betonu je potřeba samostatně přikoupit kotvy pro velká zatížení - ty můžete objednat ZDE. Každá sada obsahuje jeden sloupek. Pokud budete volit montáž do stěny, jsou potřeba 2 tyto kotvy na sloupek - 1 balení po dvou kotvách na jednu sadu zábradlí. Pokud však instalujete zábradlí do betonové podlahy, je potřeba použít 3 kotvy na sloupek - 2 balení po dvou kotvách na jednu sadu zábradlí.

K montáži budete potřebovat následující nářadí: vrtačku s 4 mm vrtákem (který je určený pro vrtání do hliníku), sadu imbusových klíčů, vodováhu, dvousložkové lepidlo, a v případě zkracování také pilku na železo s listem vhodným k řezání hliníku (nedoporučujeme flexu).

 

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Nerezové díly nesmí přijít do kontaktu se železem nebo ocelí. Pokud se na povrchu bude hromadit kovový prach, může to ve venkovních podmínkách vést ke vzniku rezavých skvrn. Nepoužívejte ani pilové kotouče a listy, které byly dříve použity k řezání oceli!

 

 

Technické specifikace:

  • délka madla: 1150 mm
  • materiál: hliník
  • průměr madla: 40 mm
  • výška zábradlí: nastavitelná mezi 970 - 1000 mm
  • kotvící vruty do dřeva: ano, součástí
  • kotvy do betonu pro vysoké zatížení: nutno objednat ZDE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu