DOLLE CAMBRIDGE

VÝŠKA:240 - 315 CM
MIN OTVOR:150x150 CM
ŠÍŘKA:140 CM
MATERIÁL:bukový masiv
 

 

KONFIGURÁTOR:
pro zobrazení ceny a vizualizaci vybrané konfigurace vyplňte všechny proměnné

S DOLLE NEŠLÁPNETE VEDLE

Německá firma DOLLE vyrábí schody již přes 70 let a exportuje je do celého světa. Špičková kvalita, chytrá řešení a nadčasový design jsou charakteristickými znaky každého jejich výrobku. Více>>

Zatočení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.5.2024 16.5.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Do 3 týdnů od objednávky Do 3 týdnů od objednávky Zvolte variantu
Kód: 984/PRA 984/LEV Zvolte variantu
77 999 Kč 64 461,98 Kč bez DPH
Kategorie: Točité schody

Ladný spirit jemně, avšak s o to větší grácií prostupuje celou spirálou luxusních točitých schodů DOLLE Cambridge. Originálně nadesignovanou konstrukci prostupuje centrální sloup zvnějšku obtočený pásem z černé oceli, který zdůrazní dominantní rysy exkluzivního modelu s potenciálem vévodit celé místnosti.

 

Celek doplňují elegantní nášlapy z masivního bukového dřeva osazené do ocelového rámu, který ručí za maximální pohodlí i bytelnou stabilitu. Dřevo navíc chrání prvotřídní lak. Povrch tak odolá vůči vnějším škrábancům a báječně se čistí. Nechybí ani špičkové zábradlí, jež tvoří černě lakované hliníkové sloupky, výplň a madlo – oboje zakončené krytkami pro ještě vyšší bezpečnost.

 

dolle-cambridge-popis

 

U DOLLE Cambridge hraje první housle pečlivost v každém detailu. Schody proto bydlení propůjčí nevšední genius loci a jdou ruku v ruce s mimořádně přesným zpracováním, ve němž má každý prvek dokonale promyšlený význam.

 

Efektní zpracování a elegantní styl vyvěrají z precizního projektu, stejně jako pečlivosti i na ten nejtitěrnější detail zpracování. Díky tomu se na milimetr podařilo dosáhnout optimální rovnováhy mezi funkcí a estetikou. Spirálové schody DOLLE Cambrigde ztělesňují řešení, které se nejlépe hodí především pro moderně laděné domy a byty. Globálně populární minimalismus zde nabývá nevšedních forem, které interiéru propůjčí skvostný charakter.

 

Tento model schodů je hmotným důkazem toho, že masově užívaný minimalismus se vždy dá pojmout z nového perspektivy a tak, aby se model vyjímal v mnoha stylových aranžmá jako např. moderní, industriální, skandinávský, ba dokonce klasický.

 

 

Výškové rozmezí 240 - 315 CM 240 - 315 CM
Nášlapy
Počet 13 + 1 (podesta)
Materiál Lakovaný masivní buk
Výška mezi nášlapy Nastavitelná v závislosti na výšce podlahy (200 - 225 mm)
Bočnice
Materiál ocel
Barva Černá (RAL 9005)
Zábradlí
Madlo PVC o průměru 42mm
Výplně dva pruty o průměru 12mm
Barva Černá (RAL 9005)
Šířka schodiště
Průměr 140 cm
Minimální stavební otvor 150 x 150 cm

 

 

Zpět do obchodu