O DOLLE

Německá kvalita, která vydrží dlouhé dekády:

S DOLLE NEŠLÁPNETE VEDLE

 

Původem německá společnost DOLLE s kořeny Brémách díky svědomité a precizní práci dlouhodobě působí na předních pozicích mezi dodavateli interiérových schodů na tuzemský trh se stavebninami, na němž právem nároční zákazníci ani tvrdá konkurence nedávají druhé šance. V globálním měřítku se jedná o jednoho z největších světových producentů schodů a zábradlí s výrobními závody v Dánsku, Číně a na Ukrajině. Její »echtovní« produkty jako točité, modulové nebo půdní schody po boku špičkových zábradlí z hliníku a nerezové oceli díky tomu nakupuje klientela napříč světadíly.

 

Jestli se může firma DOLLE něčím opravdu pyšnit, tak je to její bohatá historie sahající na samý počátek 50. let minulého století, jež směle dokládá opravdovou kvalitu prověřenou zkouškami času, v nichž nezřídka došlo i na pomyslné lámání podnikatelského chleba. Konec konců zakladatel firmy – Carl Dolle – podnik vybudoval od píky, doslova na zelené louce v ještě téměř dohasínajících ruinách poválečné západní Evropy jen, aby se značka DOLLE postupnou mravenčí prací a obchodní expanzí dostala po tzv. sametové revoluci roku 1989 i k českému spotřebiteli.

 

 

Popis obrázku 1

PRVNÍ ZAMĚSTNANEC - 1951

Popis obrázku 2

DOLLE V ROCE 1959

Popis obrázku 3

VÝSTAVA V DÁNSKU - 1984

 

DOLLE vedle kvality pečlivě již mnoho let hlídá také ekologický původ použitých materiálů a dbá na jeho pro životní prostředí šetrné zpracování, jako i stálou podporu lokálních dodavatelů. Jde o jeden z nosných pilířů celého podnikání. Všechny dřevěné materiály proto pocházejí z evropských lesů. Kovové materiály vznikají ve špičkových slévárnách se šetrnými výrobními postupy. DOLLE se krom prestižního ochranářského osvědčení FSC® (Forest Stewardship Council) již od roku 1994 pyšní certifikací kvality podle DIN ISO 9001. Produkční kapacity disponuji 18 000 m2 prostor a nejmodernějším výrobním závodem v Evropě, jenž ročně zhotoví více než 300 000 schodů. Všechny produkty vznikají moderními výrobními procesy včetně CNC řízeného zpracování dřeva a úsporných výrobních technik.

 

 

Popis obrázku 4

SHOWROOM - 2018

Popis obrázku 5

TOVÁRNA V BRÉMÁCH

Popis obrázku 6

TOVÁRNA V DÁNSKU

 

dolle_logo_red_rgb_transparent

Zpět do obchodu